Temel Prensibimiz İyilik
Feature image
Eğer iyilik yapmak için yeterli kaynaklara ve fırsatlara sahipseniz ve hiçbir şey yapmıyorsanız, kötülük yapıyorsunuz demektir. Çünkü fırsat ve kaynak varken iyilik yapılmaması kötülük anlamına gelir. Aksu Vital olarak elimizdeki tüm olanakları kullanarak insanın geleceği için iyilik, sağlık ve güzellik üretiyoruz.

Aksu Vital kurulduğu günden bugüne geçen 25 yıldır “iyilik” prensibiyle hareket etmekte, bunu bir hayat tarzı haline benimsemekte ve doğanın insan için varettiği iyilikleri değiştirmeden insanımıza ulaştırmanın gayreti içinde olmaktadır. Firma olarak kendini hiç bir zaman salt ticari kar elde etmeyi amaçlayan ruhsuz tüzel bir kişilik olarak görmemiş, adeta yaşayan, nefes alan, hisseden, üzüntüleri paylaşan, sevinçlere ortak olan gerçek bir kişi gibi hareket etmektedir.
Aksu Vital’de özel bir öneme sahip olan “insan hakkı” sadece sözde kalan bir söylem olmamış, insanca yaşayabilmenin ve yaşatabilmenin gerekliliklerini yerine getirmeye çalışmaktadır. Bu doğrultuda “yaptığın iş senindir” ilkesiyle çalışan herkesin firmadan pay sahibi olduğu, emekte ve kazançta paylaşımı esas alan bir “iyilik havuzu”na sahiptir.

Doğanın güvenilir bir dost olduğunun bilincinde olan Aksu Vital, doğanın bize verdiği iyiliklerin karşılığını bir vefa borcu edasıyla iyilikle cevap vermekte geri dönüşüm olarak, çevreye duyarlı ürün ve hizmetler geliştirmektedir. Üretimi ve hizmetleri sonucunda oluşabilecek tüm çevresel kirliliğin önlenmesine yönelik çalışmalar yapmakta ve bu konuda hassa davranmaktadır.
Tweets
    2012 Aksu World Tüm Hakları Saklıdır. www.aksuworld.com