Aksuvital Doğal...
Feature image
Aksuvital Doğal…

Her teşebbüs gizli saklı, sessiz ve sözsüz bir ümitten filizlenir. Bir kalbe sessizce düşen o ümit yeni kalplere taşar sonra. Göze görünür olur. Söze dökülür.
Bizim ümidimiz arıları öyküsünü fark ederek başladı. Arı vızıltısının ve gezintisinin anlamlı hedeflerle bal tadını bulduğunu fark ettik önce. Böylece arılara ilham edilen o iyilik hedeflerine, çiçeklere ve yapraklara doğru yürümeye başladık.

şimdiyse doğanın içinde saklı o iyiliklerden iyilik taşırıyoruz. İki dağın arasındaki o hekim bilgeliğinin temsilcisi olma cesaretini işte bu çabamızdan alıyoruz. Her sabah güneşin yeni ve taze doğması gibi alın terimizi ve akıl terimizi bir insanın daha iyiliği için döküyoruz.

Aksuvital ailesi olarak, tüm çalışanlarımızın yeryüzünün en değerli varlığına, insana değer katması için çalışıyoruz. Bunu yaparken, ihmal ettiğimiz, sırtımızı döndüğümüz, küçümsediğimiz, sağırlaşıp köreldiğimiz doğanın da itibarını insanın gönlünde yeniden inşa ediyoruz. Çeyrek yüzyıldır çalışmalarımızın sektörde ilham verici ve öncü rolünü bu anlayışa borçluyuz.

Arı vızıltısının ve gezintisinin anlamlı hedeflerle bal tadını bulduğunu fark ettik önce. Sonra arılara ilham edilen o iyilik hedeflerine, çiçeklere ve yapraklara doğru yürümeye başladık.
Tweets
    2012 Aksu World Tüm Hakları Saklıdır. www.aksuworld.com